Тест ЗНО з права

Завантажити в Google Play  Завантажити в App Store

Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальностями 081 "Право" та 293 "Міжнародне право", передбачено виконання екзаменаційної роботи, що містить тест з восьми базових правничих дисциплін та включає конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини.

За допомогою даного навчального додатка, ви маєте можливість якісно підготуватись до ЄФВВ 2021 року з блоку "Право". В ньому представлені безкоштовні інтерактивні тести основних, додаткових та пробних сесій іспитів 2017-2021 років, а також платні авторські тести від розробників рейтингових навчальних додатків "Тест в прокуратуру", "Тест в Держбюро розслідувань" та інших додатків для підготовки до кваліфікаційних іспитів із законодавства. Вказані авторські тести (загалом 5199 питань з восьми базових правничих дисциплін) повністю охоплюють зміст програми ЄФВВ затвердженої наказом Міністерства освіти та науки України від 08.04.2021 року № 408 та враховують досвід минулорічних тестувань.

Завантажити в Google Play  Завантажити в App Store

Якщо ви помітили помилку, маєте зауваження чи побажання, будь ласка, напишіть нам. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших проєктів і випускаємо оновлення.

Текст повідомлення

Ваша електронна пошта для зворотнього зв'язку