Тест в БЕБ

Завантажити в Google Play Завантажити в App Store

Конкурс на зайняття посад у Бюро економічної безпеки України передбачає складання кваліфікаційного іспиту (тестування) та проведення співбесіди.

Це навчальний додаток, який містить переліки тестових питань з відповідями та їх варіантами із загального та спеціального законодавства. За його допомогою ви маєте можливість проходити пробне тестування необмежену кількість разів, що значно полегшує та прискорює підготовку.

Переліки на знання законодавства затверджені комісією з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України 29 липня 2021 року (692 питання) та поділені на наступні розділи.

Загальне законодавство:

I. Конституція України;
II. Закон України "Про державну службу";
III. Закон України "Про запобігання корупції";
IV. Інше законодавство (законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про адміністративні послуги", "Про місцеві державні адміністрації", "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації", "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", Конвенції про права осіб з інвалідністю, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України).

Спеціальне законодавство:

V. Податковий кодекс України;
VI. Закон України "Про Бюро економічної безпеки України";
VII. Бюджетний кодекс України;
VIII. Митний кодексу України.

Завантажити в Google Play Завантажити в App Store


Якщо ви помітили помилку, маєте зауваження чи побажання, будь ласка, напишіть нам. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших проєктів і випускаємо оновлення.

Текст повідомлення

Ваша електронна пошта для зворотнього зв'язку

Результат обчислення для підтвердження, що ви не робот