Тест для митної служби

Завантажити в Google Play Завантажити в App Store

За допомогою запропонованого навчального додатка ви маєте можливість проходити пробне тестування та інтерактивне навчання для іспиту з метою виявлення рівня кваліфікації посадових осіб органів Держмитслужби, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 895 "Деякі питання територіальних органів Державної митної служби" реорганізуються шляхом приєднання до Держмитслужби:
1) затвердженими наказом Державної митної служби України для територіальних органів від 22.03.2021 № 192 (769 питань);
2) оприлюдненими на офіційному веб-сайті Державної Митної Служби України для Центрального апарату від 16.12.2020 (400 питань).

Тестування посадових осіб з питань кваліфікації проводиться з метою підвищення ефективності діяльності митних органів, запровадження моніторингу та контролю кваліфікації та благонадійності та відповідного інформування суб'єкта призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 916 "Про реалізацію експериментального проекту щодо тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності".

Завантажити в Google Play Завантажити в App Store


Якщо ви помітили помилку, маєте зауваження чи побажання, будь ласка, напишіть нам. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших проєктів і випускаємо оновлення.

Текст повідомлення

Ваша електронна пошта для зворотнього зв'язку

Результат обчислення для підтвердження, що ви не робот